Internetove-souteze.cz | Soutěže o ceny

Vyhrajte voucher v hodnotě 100.000 Kč na nákup do Hornbachu

 | Internetove-souteze.cz

Termín soutěže: 1.4.2017 - 24.9.2017

Výhra: Vítěz 7. ročníku Mistr Kutil vyhraje poukázku na 100 000 Kč, druhý v pořadí na 50 000 Kč, třetí na 30 000 Kč, čtvrtý na 15 000 Kč a pátý na 5 000 Kč.

Pořadatel: Hornbach

URL: stránky soutěže

STARTUJEME: MISTR KUTIL POSOUVÁ HRANICE KUTILSTVÍ Slunce, déšť ani vítr, nic nezabrání odstartovat 7. ročníku dovednostní výzvy Mistr Kutil 2017. Stejně jako v minulém roce jsou vítáni všichni kutilové, kteří se nebojí pustit do velkých projektů a nevadí jim ani pot a tvrdá dřina. Nadšenci se mohou přihlašovat od 1. dubna do 31. května na www.mistrkutil.cz. Celkem bude pět výherců, kteří si mezi sebe rozdělí vouchery v součtu za 200.000 Kč na nákup do Hornbachu. A kdo se může přihlásit? Výzva kutilů je určena pro všechny, kteří mají šikovné ruce a dobrý projektový nápad. Rádi něco vlastnoručně tvoří a přestavují. Pokud se do práce ponoříte natolik, že nevnímáte okolní svět a pila, hřebíky či štětce jsou vašimi nejbližšími přáteli, tak přesně vás hledáme. Možná právě vy jste novým Mistrem Kutilem. Máte-li v plánu letos přestavět chatu, zrekonstruovat kuchyň nebo postavit podzemní garáž, je tato výzva dělaná přesně pro vás. Nápad i samotná realizace projektu je to, co bude ve finále rozhodovat. Své projekty posílejte od 1. dubna do 31. května na www.mistrkutil.cz. Společně s přihláškou je nutné zaslat i popis toho, co budete dělat. Váš projekt musí být maximálně v začátcích či v hlavě, nicméně nesmí být těsně před dokončením. Důležitou podmínkou pro soutěžící je, že svůj projekt musí dokončit do konce srpna 2017. POSTOUPÍ JEN 5 NEJLEPŠÍCH Ze všech přihlášek postoupí přímo do finále jen pět projektů. Nejhezčí na celém projektu je pocit dobře odvedené práce vlastními rukama, což potvrdí každý kutil. Není ale nad to, když k dobrému pocitu přidáte ještě odměnu ve formě výhry – Hornbach rozdá 200.000 Kč ve voucherech na materiál, nářadí a přístroje. „Přihlášené projekty z minulého ročníku nás potěšily rozsahem, kvalitou a nutnou znalostí kutilů z vícero oblastí. Už teď jsem zvědavý, kam se v letošním ročníku posuneme,“ říká jeden z porotců David Kolář, marketingový ředitel Hornbachu. Každý z 5 finalistů dostane šanci svůj projekt představit prostřednictvím několika videí, a to hned třikrát. Videa budou z různých stádií projektu a kutil tak jejich prostřednictvím seznámí veřejnost se svými plány, postřehy a samotným vývojem stavby. Všech pět finalistů vyhraje. Mezi sebe si rozdělí vouchery na nákup do Hornbachu. Vítěz 7. ročníku vyhraje poukázku na 100 000 Kč, druhý v pořadí na 50 000 Kč, třetí na 30 000 Kč, čtvrtý na 15 000 Kč a pátý na 5 000 Kč. Více na www.mistrkutil.cz.


Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je tři plus tři
Doporučte soutež:

(Doporučením soutěže se do soutěží nezapojujete, ale pouze je doporuříte někomu jinému)
Vaše jméno: povinné
Váš e-mail: povinné
E-mail adresáta:
Jednotlivé e-mailové adresy oddělujte čárkami. Doporučení je možné zaslat maximálně na 20 e-mailových adres.
Váš vzkaz:
 


Vyhledávání

Registrace a přihlášení

Proč se registrovat

1. získáte přehled o všech Vámi přidaných soutěžích na jednom místě

2. můžete Vámi přidané soutěže kdykoliv zvýrazňovat podle vašich potřeb

3. můžete Vámi přidané soutěže dle libosti upravovat

Hlídání soutěží

Chcete-li dostávat pravidelné přehledy s nově přidanými soutěžemi, zadejte Váš e-mail.

E-mail:
Perioda:
objednat zrušit
Přidat k oblíbeným    © internetove-souteze.cz 2018, Tvorba www stránek EKdesign.cz, Redakční systém Merlin CMS

billige sykkelklær på nett maillot de basket nba pas cher TOPlist