Internetove-souteze.cz | Soutěže o ceny
Vlastní internetový obchod bez investic

Vlastní internetový obchod bez investic

Máte chuť začít podnikat na internetu, ale nevíte jak začít, máte obavy z vysokých nákladů a prvních investic. S námi můžete být bez obav. Máme pro vás řešení, vyzkoušejte si pronájem internetového obchodu. Aby vaše rozhodování a start do podnikání bylo jednodušší máme pro vás 2 měsíce pronájmu zdarma. V této dvouměsíční lhůtě máte možnost si vyzkoušet a otestovat funkčnost našich obchodů a nic neriskovat. Vzhled obchodu si vyberete z naší nabídky grafických šablon, které k obchodu dostanete také zcela zdarma. Po uplynutí dvouměsíční lhůty se zcela bez závazků rozhodnete zda s námi pokračovat či ne.
Proč jěště nenakupujete v USA?

Proč jěště nenakupujete v USA?

Rádi bychom Vám představili společnost CZ-EBAY.cz, která se zabývá nakupováním zboží ve státech a následném přeposílání těchto zásilek k Vám domů do ČR, nebo na Slovensko.
Elektronická cigareta

Elektronická cigareta

Elektronická cigareta, technologický převrat v historii kouření. Největší předností Elektronické cigarety je, že neobsahuje žádný dehet, žádný oxid uhelnatý, ani jinou karcinogenní látku.
Tričko s ekvalizérem

Tričko s ekvalizérem

Zní to možná neuvěřitelně, ale T-Equalizer je první triko na světě, které umí mnohem víc než jen dobře vypadat! Toto triko je totiž interaktivní! Myslím, že nemusíme přehánět, když použijeme výraz revoluční!
Pivní břich

Pivní břich

Tak takhle to dopadne, když se pár nadšenců rozhodne, že bude pít pivo tajně bez jakýchkoliv komentářů k jejich konzumaci :-)
Nápad pochází ze Spojených států, kde se jedna parta rozhodla, že vyrobí něco, co připomíná pověstný "pivní mozol" a zároveň slouží i jako praktická věc ke konzumaci tohoto nápoje.
Auto na vodík

Auto na vodík

Vodík pro pohon autíčka si sami vyrobíte elektrolýzou z vody pomocí čerpací stanice a solárního panelu, který napájí stanici. Vše je součástí balení, které obdržíte. Po natankování pohání článek auto 3 minuty.
Antquarium - svět mravenců

Antquarium - svět mravenců

Pozorujte mravence žít a kopat ve vysoce výživném, průhledném netoxickém gelu. Během své každodenní činnosti vytvářejí fantastickou strukturu chodeb. Antquarium bylo vyvinuto z NASA technologie vytvořené ke studiu a porozumění života ve stavu beztíže. Gel má speciální vlastnosti, které zajišťují, že ani během extrémních přetížení při vzletu raketoplánů, mravence gel nerozdrtí.
Vyprávěj svou Kazoostory

Vyprávěj svou Kazoostory

KAZOO Story je příběh vyprávěný beze slov, který tvoříš Ty sám pomocí ikon. Vytvoř si originální tričko, mikinu nebo křesílko pro sebe, své blízké a nebo jako skvělý dárek pro kamarády. Vytvoř si vlastní story...

KAZOO je originální a nezaměnitelný design beze slov, který Ti jistě získá pozornost.

Clocky Vás určitě probudí!

Clocky Vás určitě probudí!

Máte problémy se vstáváním? Jste chorobní spáči? Raději desetkrát zamáčknete budík, než abyste konečně vylezli z postele?

Máme pro vás něco, co vás konečně dostane z postele!  

Vyhledávání

Registrace a přihlášení

Proč se registrovat

1. získáte přehled o všech Vámi přidaných soutěžích na jednom místě

2. můžete Vámi přidané soutěže kdykoliv zvýrazňovat podle vašich potřeb

3. můžete Vámi přidané soutěže dle libosti upravovat

Hlídání soutěží

Chcete-li dostávat pravidelné přehledy s nově přidanými soutěžemi, zadejte Váš e-mail.

E-mail:
Perioda:
objednat zrušit
Přidat k oblíbeným    © internetove-souteze.cz 2021, Tvorba www stránek EKdesign.cz, Redakční systém Merlin CMS

TOPlist